Author: d***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good RECOMMENED GET IT
Färg: Kaki
Price: 20kr
| Material | Wood |
| Color | Khaki |
| Type | Nail Art Accessories |
| Power Supply | None |
| Batteries Included | No |
| Höjd | 3 cm |
| Längd | 8 cm |
| Bredd | 6 cm |
| SKU | sb2409070410691696 |
Author: d***8
Date:
Review: Very good RECOMMENED GET IT
Färg: Kaki
Author: m***a
Date:
Review: They are amazing ,good quality
Färg: Kaki
Author: 3***5
Date:
Review: Very good product i love it
Färg: Kaki
Author: 8***.
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Färg: Kaki
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.